|
|
| ব্র্যান্ড নাম: | Sunchonglic |
| মডেল নম্বর: | এফএস -2000 এ |
| MOQ.: | 5 পিসি |
| দাম: | US $7.96-18.31 |
| অর্থ প্রদানের শর্তাবলী: | টি/টি |
| সরবরাহের ক্ষমতা: | 100000pcs/mon |
| Model | FS-2000A |
| Output Voltage | 220V |
| Rated Power | 800W |
| Peak Power | 2000VA |
| Frequency | 50HZ |
| USB | DC 5V/1A |
| No-load current | <0.5A |
| Voltage Range | 10.5-15V |
| Alarm Voltage | 10.5-15V |
| Low-voltage protection | 10.5V |
| Over voltage protection | 15V |
| Efficiency | 70%~80% |
| Packing/CTN | 12PCS |