| ব্র্যান্ড নাম: | Sunchonglic |
| মডেল নম্বর: | এফএস -150 এ |
| MOQ.: | 100 পিসি |
| দাম: | US $7.96-18.31 |
| অর্থ প্রদানের শর্তাবলী: | টি/টি |
| সরবরাহের ক্ষমতা: | 100000pcs/mon |
| Model | FS-150A |
|---|---|
| Output Voltage | 220V AC |
| Output Waveform | Modified sine waveform |
| Rated Power | 150VA |
| Working Voltage | DC 12V |
| Frequency | 50Hz |
| Application | Home appliance, Car, etc. |